Šnekové hmoždinky

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Stavebný a dokončovací priemysel neustále používa produkty z kategórie rozširujúcich hmoždiniek. Sú mimoriadne užitočné pri mnohých druhoch prác, ktoré je potrebné vykonať pri rekonštrukcii alebo stavbe domu. Existuje veľa modelov tohto príslušenstva a jedným z nich sú šneky. S takýmito skrutkovacími hmoždinkami do sadrokartónu je možné realizovať veľa stavebných činností a ich špecifický dizajn ich robí vhodnými v každej fáze montáže.

Šnekové hmoždinky do sadrokartónu - materiál na montáž do dosiek

Šnekové kolíky na dosky Driva sú vyrobené z kvalitných materiálov pre uľahčenie montáže a uchytenia kolíka. Skrutka GK bola navrhnutá pre ľahké a jemné materiály. Vďaka svojim technickým údajom sú ideálne na montáž na polystyrénové a sadrokartónové povrchy.

Určite stojí za to vedieť, že takéto skrutky do sadrokartónu nie sú odolné voči veľkému zaťaženiu. Špendlíky Diva sú ideálne na upevnenie ľahkých materiálov, preto sa ich na takéto účely oplatí vybrať. Navyše návod na inštaláciu šnekov do sadrokartónu je veľmi jednoduchý a ideálny aj pre amatérov. Na našej stránke nájdete aj skrutky s jednoduchou montážou do sadrokartónu a páskové skrutky.

Šnekové hmoždinky do sadrokartónu - materiál z kvalitného plastu

Skrutky do sadrokartónu sú vyrobené z rôznych druhov materiálov. Ich výber závisí výlučne od vašich individuálnych očakávaní a potrieb. Vybrať si môžete samorezné hmoždinky do sadrokartónu alebo tie s rôznymi rozmermi v mm. Ak sa rozhodnete pre inštaláciu sadrokartónu , naša predajňa pre domácich majstrov ponúka mnoho zaujímavých riešení, ktoré vám uľahčia inštaláciu napríklad podhľadov.

Skrutky do sadrokartónu nevyžadujú vŕtanie otvorov na montážnom povrchu. Ide o veľmi pohodlné a efektívne riešenie. Vďaka tomu sú šnekové skrutky netrpezlivo vyberané odborníkmi v stavebníctve. Ich cena je tiež veľmi atraktívna. Skrutky do sadrokartónu vám budú slúžiť dlhé roky.

Šnekové skrutky do sadrokartónu v našej ponuke!

Srdečne Vás pozývame zoznámiť sa s ponukou našej predajne. U nás nájdete kvalitné sadrové skrutkovacie hmoždinky, ktoré sú vhodné na ľahké podklady. Tento produkt poskytuje určitú odolnosť a rozsah jeho použitia je pomerne široký. Samorezné skrutkovacie hmoždinky do sadrokartónu sa výborne hodia na pripevnenie svetelných prvkov, takže určite nájdete spôsob, ako ich využiť. Nezabudnite si pozrieť naše samorezné hmoždinky do sadrokartónu a nakúpte v našom internetovom obchode. Pozri tiež skrutky do plechu a skrutky proti blchám, kovové hmoždinky a skrutky, hmoždinky MOLLY, závitovkové skrutky DRIVA a GL a skrutky doska do dosky, nylonové hmoždinky a skrutky s plným závitom. Vyberte si odporúčaný priemer skrutky a užite si jeho prevádzku po dlhú dobu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.