Puzdrá na chemickú kotvu

Zobrazuje sa 1-16 z 16 položiek

Chemická kotva je skvelou alternatívou k tradičným rozperným hmoždinkám. Fungujú na princípe adhézie, teda povrchového spojenia dvoch látok. Takzvaný povrchová príťažlivosť. Sieťová manžeta pre chemickú kotvu sa používa pri upevňovaní do podkladov. Takáto manžeta vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu zabraňuje zatekaniu živice do steny. Ponuka IzoSystems.sk zahŕňa chemické kotviace puzdrá a ďalšie príslušenstvo pre všeobecné upevnenie. Náš sortiment zahŕňa: plastovú sieťovú manžetu RawPlug, kotviace kotvy, rozperné manžety pre polystyrén a široký výber závitových tyčí. Prezrite si našu ponuku a vyberte si sieťové manžety pre chemické kotvy a závitové manžety najvyššej kvality.

Máte záujem o plastové priechodky, oceľové priechodky alebo závitové priechodky na drevo? Chcete si kúpiť iné, neštandardné produkty? Kontaktujte naše oddelenie služieb zákazníkom - náš online stavebný obchod vám ich rád dovezie.

Zodpovieme všetky vaše otázky a pomôžeme s výberom nových závitových puzdier, rozširovacích puzdier alebo plastových dištančných puzdier . Pozrite si našu ponuku - garantujeme 100% spokojnosť.

Chemická kotviaca manžeta – čo to je?

Pri inštalácii kotiev sa používa puzdro z kovovej siete. Plastová sieťová manžeta RawlPlug pre tyč M8 a kovová manžeta RawlPlug pre tyč M16 sú určené na inštaláciu chemických kotiev do prázdnych priestorov. Produkty sú vo viacerých veľkostiach, vďaka čomu ich prispôsobíte akémukoľvek povrchu. Ak si nie ste istí, ktorá chemická kotviaca manžeta bude pre vás fungovať, naši odborníci vám radi odpovedia na všetky vaše otázky. Ponúkame produkty ako fasádna manžeta, perforovaná manžeta a oceľová manžeta.

Fasádna dištančná manžeta - zlepšenie stavebných prác

Puzdrá majú veľmi široký rozsah použitia. S ich pomocou sme schopní vytvárať odolné klinové spoje bez námahy. Pomocou manžety s vnútorným závitom alebo oceľovej dilatačnej manžety so závitom môžete umiestniť chemické kotvy rýchlo a bez poškodenia podkladu. Odporúčame Vám pozrieť si našu ponuku, ponúkame závitové upínacie objímky a závitové objímky na drevo, ako aj mnoho ďalších produktov pre montáž.

Závitové upínacie puzdro – široký sortiment

Na prút sme pripravili objímku, tzv objímka s vnútorným závitom (napr. objímka s vnútorným závitom RawlPlug M10x75 mm ), kov a plast. Skvelými možnosťami sú aj betónové puzdro, závitové puzdro s golierom a kotviace puzdro. Oceľová manžeta s vnútorným závitom sa dobre hodí na injektážne malty. Takéto puzdrá s vnútorným závitom môžu byť vyrobené z pozinkovanej ocele alebo nehrdzavejúcej ocele. Dištančné puzdro pre polystyrén vám zase umožňuje inštalovať materiál, ako je grafitový polystyrén, podľa vašich potrieb. Vnútorný závit umožňuje inštaláciu podhľadov, potrubí, káblových kanálov, podpier, stien atď. Výberom okrem iného: grafitové puzdrá, nezabudnite skontrolovať technické údaje, ako je priemer otvoru.

Chemické kotviace puzdrá – ako ich používať?

Pred začatím práce pripravte otvor vŕtaním. Potom do pripraveného otvoru vložíme pletivo. Najprv sa živica zavedie do sieťového puzdra. Musí vyplniť celý produkt. Potom do nej umiestnime ľubovoľný kotviaci prvok – môže to byť napríklad závitový čap. Používa ho na vytláčanie živice cez otvory v puzdre a do otvorov v substráte. Pripravený! S ich používaním nám pomôže nastavovací nástroj. Viac informácií nájdete pri konkrétnych produktoch, ktoré náš internetový obchod ponúka.

Pozrite si ďalšie produkty v sekcii profesionálna stavebná chémia ako chemické kotvy, závitové tyče, náradie na chemické kotvy, kefy na chemické kotvy.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.