Impregnácie náterov

Zobrazuje sa 1-24 z 36 položiek

Každá drevená konštrukcia vystavená poveternostným vplyvom si vyžaduje pravidelnú údržbu. Tento materiál nepriaznivo ovplyvňuje nielen vlhkosť, ale aj intenzívne UV žiarenie, silný vietor a treskúce mrazy.Používaním produktov IMPRA dostupných v našej predajni ochránite rôzne prvkyzáhradná architektúra alebo fasáda budov, už mnoho rokov.

Filmotvorná impregnácia dostupná v našej ponuke vytvorí na povrchu hrubú vrstvu odolnú rôznym podmienkam. Je vhodný na všetky druhy dreva, ľahko sa aplikuje a je odolný mnoho rokov.

Ponúkame okrem iného aj bezfarebné produkty, ktoré zlepšujú prirodzený vzhľad dosiek. Extrahujú z nich pôvodnú farbu a dodajú prvkom lesk. V sortimente sú aj impregnácie dreva IMPRA v mnohých rôznych farbách, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť individuálnym potrebám. Predávame iba položky od najlepších výrobcov, ktoré spĺňajú vysoké štandardy kvality, no zároveň sú lacné na nákup. Pozývame vás na zadávanie objednávok.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.