Skrutky do kovových zapustených panelov

Zobrazuje sa 1-18 z 18 položiek

Inštalácia oceľových profilov je jednou z najkomplikovanejších stavebných prác. Celý proces možno výrazne uľahčiť výberom skrutiek pre sendvičové panely. Ide o stavebný doplnok, ktorý vďaka svojim výborným vlastnostiam dokáže zaručiť stabilitu a odolnosť celej konštrukcie. Nezabudnite si tiež pozrieť naše nástroje na inštaláciu sendvičových panelov.

Príslušenstvo pre montáž kovových sendvičových panelov - kvalitné montážne príslušenstvo

Nami ponúkané samorezné skrutky do sendvičových panelov s podložkou a hmoždinky do panelov Obornickia sú vyrobené z kvalitných materiálov. Zaručujeme, že naše oceľové skrutky sú pevné a odolné. V prípade oceľových profilov sú najlepšou voľbou a naše skrutky s hliníkovými podložkami majú antikorózne vlastnosti. Maximálna kapacita vŕtania napr.12 mm a ďalšie parametre sú popísané v popise. Ponúkame rôzne skrutky určené na upevnenie sendvičových panelov do pevných materiálov, ale všetky majú jednu spoločnú vlastnosť: vysokú kvalitu!

Čapy pre kovové sendvičové panely - montážne skrutky

Ponúkame skrutky do strešných sendvičových panelov, tiež známe ako skrutky do dosiek Obornickia. Niektoré z nich sú vyrobené z povrchovo kalenej uhlíkovej ocele alebo majú závit so zväčšeným priemerom. Môžu sa vyznačovať jemným pracovným závitom a šesťhrannou hlavou alebo špeciálnym tesnením. Každá skrutka na pripevnenie sendvičových panelov k oceľovým konštrukciám je zárukou vysokej kvality. Ponúkame tiež rôzne veľkosti a typy skrutiek: dvojzávitové, s vŕtacím hrotom do dreva, 6 mm, 12 mm alebo 16 mm. Dobrou voľbou sú aj tie s EPDM podložkou, pretože zaisťujú správne rozloženie podložky. Dvojitý závit zase zaručuje pevné uchytenie taniera k povrchu. Každá z našich skrutiek má príslušné parametre, o ktorých sa dozviete viac po prečítaní popisu. Odporúčame tiež samorezné skrutky na montáž sendvičových panelov s antikoróznym náterom, pozinkované skrutky, ako aj ďalšie naše produkty, ako sú skrutky do sendvičových panelov do dreva a betónu, PIR dosky a upevňovacie systémy .

Upevňovacie prvky pre kovové sendvičové panely - skrutky pre polyuretánové panely

Náš internetový stavebný obchod ponúka skrutky do kovových sendvičových panelov, ale ak hľadáte lacný sendvičový panel, nájdete ho aj tu. Poskytujeme vám produkty najvyššej kvality a sme schopní splniť aj individuálne objednávky. Stačí nám napísať alebo zavolať a dozvedieť sa viac o tejto príležitosti. A čo viac, môžete si u nás objednať až 100 kusov naraz! Uisťujeme vás, že tu nájdete skrutky, ktoré budú dokonale prispôsobené materiálu a jeho hrúbke, napr. Vhodné skrutky umožňujú rýchlu a bezpečnú inštaláciu, ktorá vydrží veľké zaťaženie.

Stojí za zmienku, že skrutky na plechy, ktoré ponúkame, sú vyrobené z vhodných materiálov, pokryté antikoróznym povlakom. EPDM tesnenie je odolné voči zmenám teploty a UV žiareniu a svojim tvarom zaručuje tesnosť spoja. Viac o našich produktoch sa dozviete na našej webovej stránke. Do popisov sme zaradili všetky potrebné informácie, ktoré vám uľahčia konkrétne rozhodnutie. Ak máte pochybnosti, kontaktujte nás.

Príslušenstvo pre kovové sendvičové panely v našej ponuke!

Odporúčame vám pozrieť si ponuku nášho online stavebného obchodu. Práve na IzoSystems.sk nájdete to najlepšie stavebné príslušenstvo vynikajúcej kvality a za mimoriadne atraktívne ceny. Vynikajúce parametre a vlastnosti produktov z kategórie montážne skrutky zaistia, že vám budú slúžiť dlhé roky. Tu si môžete objednať najlacnejšie sendvičové panely spolu so skrutkami potrebnými na ich inštaláciu. Vďaka nim sa vŕtanie a montáž PIR izolácie stane jednoduchou a príjemnou. Ak hľadáte skrutky pre dosky Obornickia, určite si pozrite naše návrhy. Naše samovŕtacie a samorezné konektory sú skutočným hitom!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.