Rámové hmoždinky RawlPlug R-FF1-N-10L120 (25 ks.)
R-FF1-N-10L120
S DPH
Rámové hmoždinky RawlPlug R-FF1-N-10L120 sú hmoždinky 10x120 mm so skrutkou a zápustnou hlavou pre AD podklady. Vyrobené z nylonu a vysokej kvality potvrdené certifikátom ETA.
Rámové hmoždinky RawlPlug R-FF1-N-10L120 (25 ks) 4.48 1 5 66
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.48 / 5
Tento produkt ste doteraz nehodnotili
Počet odovzdaných hlasov: 66
Popis
APLIKÁCIA:
• A: betón: s trhlinami a bez trhlín ≥ C12 / 15
• B: plné tehly: keramické a silikátové
• C: dierová tehla: keramická a silikátová
• D: duté tvárnice z ľahkého betónu a pórobetónu.
Príklady aplikácií:
• fasády (montáž stavebných prvkov z kovu alebo dreva),
• rámy dverí a okien,
• Garážové dvere,
• brány vrátane priemyselných brán.
TECHNICKÉ DÁTA:
Rámové hmoždinky RawlPlug R-FF1-N-10L120 majú nasledujúce parametre:
• kolík:
- priemer: 9,8 mm
- dĺžka: 120 mm
• skrutka:
- priemer: 7 mm
- dĺžka: 127 mm