R-TFIX kolíky - príslušenstvo

Zobrazuje sa 1-12 z 12 položiek

Kvalitné inštalačné prvky pre produkty TFIX a R-TFIX od RawlPlug si môžete zakúpiť v našom internetovom obchode. Ponúkame široký výber montážneho príslušenstva pre všetky hmoždinky používané v energeticky úsporných stavbách predávané v našom obchode. Ponúkame okrem iného: originálne R-TFX hmoždinkové frézy, montážne prvky, či zátky na polystyrén a vlnu v rôznych farbách. V tejto kategórii nájdete aj špeciálne náradie pre montáž na akýkoľvek povrch.

Špeciálne kolíkové frézy dostupné na predaj, podobne ako ostatné príslušenstvo, budú použité pre typické a neštandardné inštalácie. Používajú sa na všetky typy povrchov: od tehál, cez betón, až po keramické tvárnice. Ponúkame ako špecializované montážne tipy pre produkty R-TFIX, tak aj pre modely TFIX-8ST. Všetky ponúkané produkty spájajú najvyššiu kvalitu spracovania, odolnosť a najlepšie parametre v oblasti tepelnej izolácie. Ak sa Vami hľadaný produkt nenachádza v našej ponuke, kontaktujte nás. Určite vám ponúkneme riešenie, ktoré bude plne vyhovovať vašim potrebám.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.