Rámové hmoždinky RawlPlug R-FF1-N-10K240 (25 ks.)
R-FF1-N-10K240
S DPH
Rámové hmoždinky RawlPlug R-FF1-N-10K240 sú hmoždinky 10x240 mm s nákružkom, skrutkou a šesťhrannou hlavou pre podklady zo skupiny AD. Vyrobené z nylonu a vysokej kvality potvrdené certifikátom ETA.
Rámové hmoždinky RawlPlug R-FF1-N-10K240 (25 ks.) 4.5 1 5 74
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.5 / 5
Tento produkt ste doteraz nehodnotili
Počet odovzdaných hlasov: 74
Popis
APLIKÁCIA:
• A: betón: s trhlinami a bez trhlín ≥ C12 / 15
• B: plné tehly: keramické a silikátové
• C: dierová tehla: keramická a silikátová
• D: duté tvárnice z ľahkého betónu a pórobetónu.
TECHNICKÉ DÁTA:
Čapy rámu RawlPlug R-FF1-N-10K240 majú nasledujúce parametre:
• kolík:
- priemer: 9,8 mm
- dĺžka: 240 mm
• skrutka:
- priemer: 7 mm
- dĺžka: 249 mm
• priemer otvoru: 10 mm
• montáž: šesťhranný kľúč - veľkosť 13 mm .