Rámové hmoždinky RawlPlug R-FF1-N-10K160 (25 ks)
R-FF1-N-10K160
S DPH
Rámové hmoždinky RawlPlug R-FF1-N-10K160 sú kolíky 10x160 mm s nákružkom, skrutkou a šesťhrannou hlavou pre substráty skupiny AD. Vyrobené z nylonu a vysokej kvality potvrdené certifikátom ETA.
Rámové hmoždinky RawlPlug R-FF1-N-10K160 (25 ks) 4.34 1 5 56
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.34 / 5
Tento produkt ste doteraz nehodnotili
Počet odovzdaných hlasov: 56
Popis
APLIKÁCIA:
• A: betón: s trhlinami a bez trhlín ≥ C12/15
• B: plná tehla: keramická a silikátová
• C: dierované tehly: keramické a silikátové
• D: duté tvárnice z ľahkého betónu a pórobetónu.
TECHNICKÉ DÁTA:
Rámové hmoždinky RawlPlug R-FF1-N-10K160 majú nasledujúce parametre:
• pripnúť:
- priemer: 9,8 mm
- dĺžka: 160 mm
• skrutka:
- priemer: 7 mm
- dĺžka: 169 mm
• priemer otvoru: 10 mm
• upevnenie: imbusový kľúč - veľkosť 13 mm .