Rámové hmoždinky RawlPlug R-FFS-N-10K060 (50 ks)
R-FFS-N-10K060
S DPH
Rámové hmoždinky RawlPlug R-FFS-N-10K060 sú rámové hmoždinky s priemerom 10 mm so skrutkou so šesťhrannou hlavou 7x69 mm s nákružkom pre podklady zo skupiny AD . Vysoká kvalita potvrdená certifikátom ETA.
Rámové hmoždinky RawlPlug R-FFS-N-10K060 (50 ks) 4.51 1 5 79
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.51 / 5
Tento produkt ste doteraz nehodnotili
Počet odovzdaných hlasov: 79
Popis
APLIKÁCIA:
Rámové zástrčky RawlPlug R-FFS-N-10K060 sú vhodné pre nasledujúce skupiny:
• A: betón: s trhlinami a bez trhlín ≥ C12 / 15
• B: plné tehly: keramické a silikátové
• C: dierová tehla: keramická a silikátová
• D: duté tvárnice z ľahkého betónu a pórobetónu.
ODPORÚČANIA PRE INŠTALÁCIU:
Odporúčania pre inštaláciu zástrčiek R-FFS-N-10K060 :
Minimálna hĺbka kotvenia ETA (novostavba), pre podložie skupiny:
- AB: 40 mm
- CD: 50 mm.
Odporúčaná hrúbka prvku upevneného na tejto dĺžke hmoždinky pre skupiny: AB je 20 mm a pre skupiny CD je 10 mm.
TECHNICKÉ DÁTA:
Rámové zástrčky RawlPlug R-FFS-N-10K060 majú nasledujúce parametre:
• kolík:
- priemer: 10 mm
- dĺžka: 60 mm
• skrutka:
- priemer: 7 mm
- dĺžka: 69 mm
- hlava: šesťhranná s golierom
• priemer vŕtania: 10 mm
CHARAKTERISTIKA:
• unikátna expanzná zóna zaručuje najvyššie technické parametre pre mnohé profesionálne aplikácie
• rýchla inštalácia vďaka dvom zníženým hĺbkam kotvenia: 40 mm do betónu a plnej tehly (kategória A a B *) a 50 mm do dutých plôch a pórobetónu (kategória C a D)
• vysoká pevnosť v šmyku vďaka použitiu ocele triedy 6.8
• možnosť inštalácie do pórobetónu pomocou paličky
• dostupné dĺžky: 50 - 120 mm