Rámové hmoždinky RawlPlug R-FF1-N-08L100 (50 ks.)
R-FF1-N-08L100
S DPH
Rámové hmoždinky RawlPlug R-FF1-N-08L100 sú hmoždinky 8x100 mm so skrutkou a zápustnou hlavou pre AD podklady. Vyrobené z nylonu a vysokej kvality potvrdené certifikátom ETA.
Rámové hmoždinky RawlPlug R-FF1-N-08L100 (50 ks) 4.48 1 5 80
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.48 / 5
Tento produkt ste doteraz nehodnotili
Počet odovzdaných hlasov: 80
Popis
APLIKÁCIA:
• A: betón: s trhlinami a bez trhlín ≥ C12 / 15
• B: plné tehly: keramické a silikátové
• C: dierová tehla: keramická a silikátová
• D: duté tvárnice z ľahkého betónu a pórobetónu.
Príklady aplikácií:
• fasády (montáž stavebných prvkov z kovu alebo dreva),
• rámy dverí a okien,
• Garážové dvere,
• brány vrátane priemyselných brán.
TECHNICKÉ DÁTA:
Rámové hmoždinky RawlPlug R-FF1-N-10L80 majú nasledujúce parametre:
• kolík:
- priemer: 7,8 mm
- dĺžka: 100 mm
• skrutka:
- priemer: 5,8 mm
- dĺžka: 107 mm